MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Hyundai TUCSON po liftingu

Nowy Hyundai TUCSON prezentuje bardziej dynamiczną stylizację, która dobrze wpisuje się w postępową wizję firmy dotyczącą przyszłej mobilności. Odświeżony model ma zadebiutować w Europie na początku 2024 roku i specyfikację tego auta przeznaczoną dla naszego regionu poznamy w najbliższej przyszłości. Rozpoczynając nowy rozdział w europejskiej podróży, Hyundai TUCSON po liftingu niesie ze sobą obietnicę ciągłej doskonałości, innowacyjności i zadowolenia klientów.

Hyundai TUCSON po liftingu

Nowy TUCSON stanowi rozwinięcie języka projektowania „Parametric Dynamics” obecnego modelu, ewoluując jednocześnie w kierunku bardziej nowoczesnej i wyrafinowanej estetyki. Przedni pas charakteryzuje się układem cienkich, kanciastych linii na osłonie chłodnicy, uzupełnionych sekcją ukrytych świateł typu Jewel, przypominającymi biżuterię.

Zderzak i dolna listwa ozdobna płynnie rozciągają się na boki, tworząc dynamiczną i optycznie poszerzoną sylwetkę. Nowy wzór felg aluminiowych poprawia proporcje auta i jeszcze mocniej podkreśla też dynamikę jego bryły. Tylny zderzak, ze zintegrowaną listwą, został również poszerzony. Ten zabieg sprawił, że samochód sprawia wrażenie, jakby jego koła były szerzej osadzone. Gładka, nieco surowa forma tyłu płynnie nawiązuje do wzoru przodu, dając poczucie spójności i równowagi.

We wnętrzu nowego modelu TUCSON po liftingu priorytetem jest przestronność i funkcje praktyczne. Cały panel instrumentów teraz zintegrowano w poziomie. Płynna integracja zaawansowanych technologii zapewnia też harmonijne połączenie funkcjonalności i estetyki.

Hyundai TUCSON po liftingu
Stworzone z myślą o europejskich klientach

Dwie dekady temu model wszedł do raczkującego wówczas segmentu SUV-ów i od tego czasu stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu jego popularność wśród europejskich klientów wciąż nie słabnie. Według globalnej firmy badawczej JATO Dynamics, TUCSON stał się najlepiej sprzedającym się samochodem w segmencie kompaktowych SUV-ów w Europie w 2022 roku. Dzięki stylistyce, technologii i bogatej historii sukcesów, nowy TUCSON będzie również kontynuował swoją tradycję lidera w segmencie SUV-ów.

Nowy model doczekał się pierwszej zmiany designu od trzech lat. Ma ona na celu zwiększenie konkurencyjności TUCSONa czwartej generacji, którego premiera miała miejsce w 2020 roku.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to będzie nam miło jeśli będziesz nas wspierać za pośrednictwem PATRONITE. Poza naszą wdzięcznością uzyskasz też dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *