MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

462 auta w godzinę. Rekordowe tempo rezerwacji nowej Toyoty Land Cruiser.

W ciągu pierwszej godziny polscy klienci zarezerwowali 462 egzemplarze nowej Toyoty Land Cruiser. Taką liczbę tego modelu zarejestrowano w ciągu całego ubiegłego roku w Polsce. W pierwszych sześciu dniach dokonano łącznie 702 rezerwacji nowej generacji legendarnej terenówki.

Pierwsze dane z rezerwacji online Toyoty Land Cruiser potwierdziły, jak bardzo polscy klienci czekali na nową odsłonę tego auta. 9 lutego o godz. 11 uruchomiono możliwość zarezerwowania swojego egzemplarza auta w jednej z dwóch najwyższych wersji wyposażenia legendarnej terenówki – Executive oraz limitowanej First Edition. W ciągu pierwszej godziny zarezerwowano 462 auta w obu wersjach. Do środy 14 lutego pula zamówionych samochodów powiększyła się do 702 egzemplarzy.

„To spektakularny sukces nowego Land Cruisera. Liczba rezerwacji pierwszego dnia przebiła wynik ubiegłorocznych rejestracji dotychczasowej generacji. To pokazuje, jak bardzo polscy klienci czekali na nową odsłonę tego auta. Land Cruiser łączy najnowocześniejsze technologie z klasyczną konstrukcją opartą na ramie i stałym napędem na cztery koła. Limitowana wersja First Edition idealnie oddaje także ducha kultowych terenówek Toyoty sprzed lat. Terenówek, które zbudowały legendę tego modelu” – powiedział Mariusz Sękalski, Manager Marketingu Produktu w Toyota Central Europe.

Toyota Land Cruiser First Edition
Toyota Land Cruiser First Edition
Najczęściej rezerwowane warianty

Oprócz wszystkich egzemplarzy limitowanej odmiany First Edition, która wyróżnia się m.in. okrągłymi reflektorami Bi-LED, dwukolorowym malowaniem nadwozia czy specjalną tapicerką, klienci zarezerwowali do tej pory 621 Land Cruiserów w wersji Executive. W obu wersjach standardem jest przełomowy system rozłączania przedniego stabilizatora (SDM), który poprawia właściwości terenowe auta. Wersję Executive wyróżniają także 20-calowe felgi aluminiowe, cyfrowe lusterko wsteczne, wyświetlacz projekcyjny na przedniej szybie (HUD), podgrzewane i wentylowane skrajne siedzenia na tylnej kanapie oraz 14-głośnikowy system Premium Audio JBL.

Najczęściej wybieranym lakierem w przypadku nowego Land Cruisera Executive jest Avant-garde Bronze. Klienci chętnie decydują się na malowanie auta w kolorze Sand, a także klasyczny lakier Attitude Black.

Od 23 lutego będzie można składać zamówienia na nowego Land Cruisera bez rezerwacji. Ceny auta zaczynają się od 319 900 zł.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to będzie nam miło jeśli będziesz nas wspierać za pośrednictwem PATRONITE. Poza naszą wdzięcznością uzyskasz też dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *