MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Wooto.pl – stwórz wirtualny garaż z historią Twojego pojazdu

Materiał promocyjny

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak świetnie byłoby mieć wszystkie informacje i zdjęcia dotyczące historii swojego pojazdu zapisane w jednym miejscu? I w sytuacji, gdy ktoś zada znane każdemu pytanie, kto choć raz sprzedawał samochód: “co było robione?” to nie sięgać w zakamarki pamięci, tylko po prostu błyskawicznie wszystko przedstawić? Od rutynowych serwisów, bieżących napraw, po kolizje parkingowe lub drogowe- Twoje auto z pewnością przeżyło wiele przygód. Teraz możesz zapisywać każdy z tych momentów i mieć je zawsze pod ręką dzięki naszej innowacyjnej platformie motoryzacyjnej!

Tworzenie historii pojazdu

Wooto.pl umożliwia użytkownikom tworzenie wirtualnego garażu oraz kompleksowej historii pojazdu- za darmo. Niezależnie od tego, czy to małe wgniecenie, które zdarzyło Ci się na parkingu, czy też poważna kolizja, a może wybite drążki kierownicze wymagające wymiany- możesz udokumentować każdy incydent lub naprawę w historii swojego pojazdu. Dzięki temu, gdy zechcesz sprzedać swoje auto, będziesz mógł przedstawić potencjalnym kupującym rzetelną i wiarygodną historię.

Kontrola wydatków i powiadomienia

Już nie zapomnisz o terminach ważności ubezpieczeń czy też badań technicznych. Nasza platforma automatycznie wyśle Ci przypomnienie, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco. Ponadto nasz system umożliwia śledzenie wydatków poniesionych na pojazd, co pozwala lepiej zarządzać finansami związanymi z utrzymaniem auta. Teraz z łatwością dostrzeżesz, że w ostatnim roku koszty na naprawę usterek wzrosły dwukrotnie i może warto się zastanowić nad sprzedażą swojego samochodu.

Portal ogłoszeniowy

Wooto.pl jest także portalem ogłoszeniowym, który umożliwia użytkownikom szybką publikację ogłoszenia już od 50 groszy za dzień. Cena jest stała, niezależna od wartości wystawionego samochodu. Nie musisz już pisać długich ogłoszeń- jakie wyposażenie ma Twoje auto, ani jaką ma historię. Dzięki wcześniejszemu uzupełnieniu danych i bieżącemu prowadzeniu historii na naszym portalu masz już udokumentowane wszelkie wydarzenia. Będziesz mógł udowodnić potencjalnym kupującym, jak bardzo dbasz o swój samochód. System promocji ogłoszeń odbywa się w sposób darmowy. Nasze algorytmy promują te, które są najczęściej wyświetlane, najbardziej lubiane, polecane, a także te, które mają regularnie prowadzoną, kompleksową i interesującą historię.

Nie czekaj dłużej! Dołącz już dziś do wooto.pl i zacznij tworzyć historię swojego pojazdu w sposób intuicyjny i wygodny. Z nami utrzymanie i sprzedaż Twojego auta staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *