MotoryzacjaSport

Overdrive na Torze Modlin. (Aktualizacja)

O niedzielnej rundzie Pucharu Toru Modlin nie tylko napiszemy – weźmiemy w niej, jako Overdrive, czynny udział. Nasz redakcyjny kolega, Robert Czarnecki, znany z torów rallycrossowych aktualny wicemistrz Polski Super Cars Light, wystartuje w Modlinie. Co prawda nie swoim popularnym wśród kibiców Lancerem, ale… też fajnym samochodem.

Zapraszamy do Modlina, kto chce się jeszcze zapisać na zawody – zdąży przed ich rozpoczęciem. Kto sam jechać nie chce – będzie mógł kibicować, rozmawiać, oglądać do woli. Na pewno będzie to niedziela warta zapamiętania.

Tekst: Bartosz Ławski, zdjęcia: Paweł Bielak

Trasa I Runda Pucharu Toru Modlin
Trasa I Rundy Pucharu Toru Modlin 2020

AKTUALIZACJA: Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że podczas dzisiejszej rundy naszego pucharu, po ukończeniu pierwszego przejazdu, już za trasą zawodów zmarł jeden z uczestników. Niestety mimo natychmiastowej reakcji obecnego na miejscu zespołu ratowników medycznych, a następnie lekarza, nie udało się uratować kierowcy. Zasłabł on tuż po wyjściu z samochodu. Z szacunku dla tragedii zawody zostały przerwane.
Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Zespół Pucharu Toru Modlin

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *