Kia EV6 już dostępna do zamawiania w Polsce

Kia rozpoczęła dzisiaj przyjmowanie zamówień na EV6. Rozpoczęcie przedsprzedaży wynika z ogromnego zainteresowania, którym cieszy się pierwszy elektryczny model nowej generacji marki Kia. Klienci już mogą składać zamówienia na EV6, na kilka tygodni przed rozpoczęciem produkcji, która rusza w połowie 2021 roku. W Polsce pierwsze dostawy EV6 mają rozpocząć się w czwartym kwartale tego roku.

Kia EV6 GT

„Udostępnienie klientom możliwości zamawiania EV6 już na tym etapie wprowadzania tego modelu do oferty odzwierciedla ogromne zainteresowanie naszym nowoczesnym i wyjątkowym pod każdym względem samochodem elektrycznym nowej generacji” – mówi Jason Jeong, Prezydent Kia w Europie. „Odgłos medialny i zainteresowanie ze strony klientów, jakie towarzyszą Kia EV6 są zdecydowanie większe niż te, które znamy z modeli wcześniej wprowadzanych do sprzedaży. To najlepszy dowód na to, że auta elektryczne mogą fascynować i budzić wiele pozytywnych emocji w świecie zrównoważonej mobilności”.

Kia EV6

W wypadku przedsprzedaży EV6 klienci mają do wyboru wiele opcji – wyposażenia, wykończenia wnętrza oraz także układu napędowego. Każdy też może dopasować EV6 do swoich potrzeb i stylu życia. Do wyboru są wersje EV6 z dużym akumulatorem o pojemności 77,4 kWh lub standardowym o pojemności 58 kWh. Większy z nich zapewnia zasięg do 510 km. Dostępne są także odmiany z napędem na tylne (RWD) lub na cztery koła (AWD). Ponadto, do wyboru są cztery wersje wyposażenia, które różnią się wystrojem wnętrza i detalami nadwozia. Cena sportowego crossovera EV6 zaczyna się od 179.900 zł.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *