Renault Austral zastąpi model Kadjar

Najnowszy SUV marki Renault będzie nazywał się AUSTRAL. AUSTRAL to nowa oferta marki Renault na rynku kompaktowych SUV-ów, która wyróżnia się nowoczesnymi mobilnymi technologiami i przyjemnością jazdy. Pochodzące od łacińskiego słowa „australis”, AUSTRAL jest bardzo powszechnym słowem i występuje w wielu językach europejskich.

Sylvia Dos Santos, odpowiadająca za strategię nazw w Dyrekcji Global Marketingu Renault, mówi: „AUSTRAL kojarzy się z kolorami i ciepłem południowej półkuli. Ta nazwa wprost zaprasza do podróży i świetnie także pasuje do SUV-a. Brzmi też harmonijnie, jest wyważona i łatwa do wymówienia, bardzo «międzynarodowa»”.

Premiera na wiosnę 2022 roku

AUSTRAL to nowa oferta marki Renault na rynku kompaktowych SUV-ów, która wyróżnia się nowoczesnymi mobilnymi technologiami i przyjemnością jazdy. AUSTRAL będzie miał 5 miejsc i całkowitą długość nadwozia 4,51 m.

Wraz z nowym modelem Renault kontynuuje ofensywę i ponowny podbój segmentu C. Podbój ten został rozpoczęty wprowadzeniem Arkany, a wkrótce także Nowego Mégane E-TECH Elektrycznego. AUSTRAL zastąpi w gamie Kadjara, a jego premiera będzie miała miejsce na wiosnę 2022 roku.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *