MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Wodorowy Alpine Alpenglow

Alpenglow pokazuje, jakie będą przyszłe modele Alpine, zarówno drogowe, jak i wyczynowe. Alpenglow to więcej niż samochód koncepcyjny. To swoisty manifest marki, który kładzie podwaliny pod ambitne cele i plany rozwoju. To ucieleśnienie planu strategicznego „Renaulution”, zapowiadające pojawienie się trzech modeli „Dream Garage”. Nowy samochód jest wyrazem strategii Alpine jako producenta samochodów drogowych, a także jako liczącego się gracza w sporcie samochodowym i marki odpowiedzialnej społecznie.

Alpine Alpenglow

Alpenglow otwiera drogę do doskonałości w sporcie i w motoryzacji oraz zapowiada nowe zrównoważone rozwiązania, m.in. wykorzystanie napędów wodorowych. Jest „ojcem” wszystkich przyszłych samochodów Alpine poprzez swój design, zastosowane technologie i innowacyjne rozwiązania, a jednocześnie w udany sposób nawiązuje do historii marki. Tak jak każde Alpine, dostarcza autentycznych emocji z jazdy, zarówno na drodze, jak i na torze.

Alpine Alpenglow

Wyrazisty i imponujący design Alpenglow zapowiada przyszłe samochody Alpine i naszą wizję sportu samochodowego jutra. Zastosowanie napędu wodorowego to dowód zaangażowania w zapewnienie czystej, bezemisyjnej przyszłości bez rezygnacji z autentycznych doznań i przyjemności z jazdy. – powiedział Laurent Rossi, prezes Alpine

Alpine Alpenglow
Przyszłość Alpine zaczyna się z Alpenglow

Sport samochodowy przyszłości powinien dostarczać równie dużo przyjemności z jazdy, co emocji, a jednocześnie powinien dążyć do zeroemisyjności. Alpenglow jest ucieleśnieniem projektu na nowo określającego markę Alpine, w którym przyjęto to podejście. Zapowiada nową erę głębokiego zaangażowania w zrównoważony rozwój sportu samochodowego. Stylistyka samochodu nawiązuje do wyczynowych ambicji marki, które są widoczne od samego jej początku w 1955 roku. Pokazuje, co naprawdę jest ważne dla marki. To zrównoważony sport, wykorzystanie uzupełniających się technologii zeroemisyjnych (w tym wodorowych) w gamie samochodów drogowych i wyczynowych. Ale także design, dzięki któremu kierowca stanowi jedność z samochodem.

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *