MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 154. Co kombinuje Mazda?

W sto pięćdziesiątym czwartym odcinku podcastu motoryzacyjnego Overdrive, Bartosz Ławski z Maciejem Pertyńskim mają gościa, a właściwie sami są gośćmi w siedzibie Mazda Motor Poland. Rozmawiają z Szymonem Sołtysikiem, rzecznikiem prasowym marki. Głównym tematem są oczywiście nowości, i to te idące trochę pod prąd aktualnych trendów w motoryzacji. Duży i mocny silnik wysokoprężny to przecież „wróg publiczny”, ale Mazda potrafi zrobić go tak, że jest także ekologiczny. Szeregowa hybryda z silnikiem rotacyjnym jako generatorem? Proszę bardzo, Mazda to zrobiła. Ale czy to na pewno będzie się sprzedawać? Czy normy jednak tych nowości nie zabiją? Posłuchajcie.

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 154 | Co kombinuje Mazda?

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *