MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Ruszyła przedsprzedaż Volkswagen ID. Buzz i ID. Buzz Cargo

Od dziś można zamawiać najnowsze elektryczne Volkswageny – modele ID. Buzz i ID. Buzz Cargo. Nowy zeroemisyjny model Volkswagena, który świetnie sprawdzi się w roli samochodu rodzinnego czy firmowego będzie dostępny w przedsprzedaży od 25 maja u wszystkich dealerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze i wybranych dealerów Volkswagen Samochody Osobowe. Cena pięciomiejscowego VW ID. Buzz Pro zaczyna się od 248 091 zł (201 700 zł netto). VW ID. Buzz Cargo kosztuje od 245 877 zł (199 900 zł netto). Pierwsze egzemplarze zostaną dostarczone klientom już jesienią tego roku.

Volkswagen ID. Buzz
Volkswagen ID. Buzz
Osobowy i dostawczy

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze wprowadza do sprzedaży dwa praktyczne modele z napędem elektrycznym. Są one przeznaczone dla klientów poszukujących przestronnego auta do pracy i spędzania wolnego czasu. ID. Buzz i ID. Buzz Cargo są bardzo ekonomiczne, lokalnie bezemisyjne, połączone w sieć i cyfrowe, a ich oprogramowanie może być uaktualniane zdalnie (Over-the-air). Pięciomiejscowy ID. Buzz debiutuje w europejskich salonach w bogatej wersji Pro. Równolegle z nim pojawi się w sprzedaży także dostawcza odmiana, ID. Buzz Cargo. Oba modele wyposażono w nowoczesny system infotainment, wielofunkcyjną kierownicę, reflektory LED, automatyczną klimatyzację, tempomat i systemy wspomagania kierowcy, takie jak Car2X i Front Assist. VW ID. Buzz Pro standardowo wyposażono także w system Lane Assist.

Volkswagen ID. Buzz
Volkswagen ID. Buzz

Pojazdy elektryczne w wielu krajach mogą liczyć na system zachęt. W Polsce także, są to dopłaty rządowe w wysokości 18 750 lub 27 000 zł. Znacznie tańsze jest użytkowanie – koszt energii jest wyraźnie niższy niż paliwa w aucie z konwencjonalnym napędem. Bez porównania tańsze są także przeglądy (brak wymiany oleju, stosunkowo długie przebiegi między przeglądami). Do tego dochodzi także zrównoważony rozwój: żaden z konkurentów w Europie nie oferuje w pełni elektrycznego pojazdu MPV i vana wielkości ID. Buzz.

Volkswagen ID. Buzz
Volkswagen ID. Buzz

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *