Nowy Ford Ranger Raptor już dostępny

Ford ogłosił, że otwarto listy zamówień na Rangera Raptora nowej generacji. Pozwoli to klientom na przygotowanie specyfikacji i złożenie zamówienia na pick-upa słynącego z ekstremalnych osiągów. Nowy, zaprezentowany na początku tego roku Ford Ranger Raptor drugiej generacji kosztuje w Polsce 284 800 zł netto. Dostawy do klientów rozpoczną się jesienią bieżącego roku.

Nowy Ford Ranger Raptor

Stworzoną dla prawdziwych zapaleńców, opracowaną przez Ford Performance, najbardziej wyczynową wersją najlepiej sprzedającego się pick-upa w Europie napędza silnik twin-turbo 3,0 l EcoBoost V6. Wyposażono ją w amortyzatory FOX, oferuje również wybór siedmiu trybów jazdy. Dzięki temu Nowy Ford Ranger Raptor wykazuje się bezkonkurencyjną dzielnością w zróżnicowanym terenie. Wyjątkowy w tej klasie pojazdów, aktywny układ wydechowy, pracujący w czterech trybach, zapewnia dostosowanie brzmienia silnika do różnych scenariuszy drogowych.

Nowy Ford Ranger Raptor

Pasażerowie mają również dostęp do zaawansowanych technologicznie systemów. Ich obsługę ułatwia nie tylko nowy, 12,4-calowy, cyfrowy zestaw wskaźników, ale również 12-calowy centralny ekran dotykowy. Steruje on systemem łączności i rozrywki Forda SYNC 4A nowej generacji.

Nowy Ford Ranger Raptor

Klienci mogą od dziś stworzyć i wyceniać swojego wymarzonego Rangera Raptora za pomocą konfiguratora online. Mogą wybierać spośród takich opcji kolorystycznych, jak Arctic White, Blue Lightning i Code Orange. Mają także do dyspozycji elementy wyposażenia, jak pakiet Raptor Exterior Dress-Up, pakiet Splash Decal, funkcjonalne relingi i chroniące ładunek rolety.

Nowy Ford Ranger Raptor
Hans Schep, Dyrektor Generalny Ford Pro Europe powiedział:

„Nasi klienci mają już możliwość stworzenia swojego wymarzonego Rangera Raptora następnej generacji. Mogą eksperymentować z gamą opcji dzięki naszemu konfiguratorowi online. Bez względu na to, jaką konfigurację wybiorą, Ranger Raptor zawsze zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy w terenie. Jest z nich powszechnie znany.”

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.