MotoryzacjaNajważniejszeWiadomości

Honda e:N2 Concept

Honda zaprezentowała koncepcyjny model e:N2 Concept, kolejny z elektrycznych prototypów serii e:N na rynek chiński. Premiera odbyła się podczas piątej edycji China International Import Expo, która rozpoczęła się w sobotę w Szanghaju.

Honda e:N2 Concept
e:N2 Concept

Stylistyka zewnętrzna e:N2 Concept charakteryzuje się ostrymi i dynamicznymi liniami nadwozia oraz wykończeniem powierzchni, które podkreślają nową stylistykę, trudną do przyporządkowania do istniejących kategorii. Wnętrze zaprojektowano z myślą o wartości pojazdu jako „przestrzeni”, w której pasażerowie mogą cieszyć się „intelektualną radością” (cokolwiek by to miało znaczyć). W tym celu zastosowano czysty i uporządkowany cyfrowy kokpit. Pasażerom zaoferowano najnowsze funkcje Honda CONNECT, a także efektowną prezentację oświetlenia i zapachów.

Honda e:N2 Concept

Jeśli chodzi o osiągi, zbudowane na płycie e:N Architecture F, dedykowanej architekturze opracowanej wyłącznie dla serii e:N. Nowy e:N2 Concept zaprojektowano tak, aby pozwolić kierowcy cieszyć się „poczuciem jedności z pojazdem”. Zrealizowano to w oparciu o dynamiczne technologie Hondy, w tym wyjątkową stabilność pojazdu i precyzyjne prowadzenie.

Toshihiro Mibe, przedstawiciel dyrektora wykonawczego Honda Motor Co., Ltd powiedział.:

„Koncepcja e:N2 reprezentuje wartość naszej serii e:N, która „zdefiniuje na nowo zabawę, jaką pojazdy elektryczne mogą oferować klientom”. Wszystko dzięki wyjątkowej radości z jazdy, wartości jako przestrzeni mobilności i wzornictwa. W Chinach Honda będzie nadal dostarczać szeroką gamę produktów z zakresu zelektryfikowanej mobilności, unikalnych tylko dla Hondy. Będzie świadczyć o przekształceniu w markę mobilności elektrycznej”.

Honda e:N2 Concept

Informacja prasowa

Pozostałe wiadomości tutaj


Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, a także uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *