MotoryzacjaNajważniejszePodcasty

Podcast Overdrive, odc. 151. Mercedes i inne premiery

W sto pięćdziesiątym pierwszym odcinku podcastu motoryzacyjnego Overdrive, Bartosz Ławski z Maciejem Pertyńskim rozmawiają o najnowszych premierach. Wśród nich, z całą pewnością jedną z najważniejszych jest nowa klasa E Mercedesa. Na szczęście ma ona całkiem tradycyjne napędy, w tym bardzo udanego diesla z miękką hybrydą. Czekając na fizyczną obecność tego samochodu w Polsce, porozmawiamy o tym, czego się spodziewamy, tym bardziej, że już wkrótce zadebiutuje nowa odsłona największego rywala, czyli BMW 5. Posłuchajcie.

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 151 | Mercedes i inne premiery

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

YouTube Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Zapraszamy również do oglądania nas na naszym kanale na YouTube i jego subskrybowania, aby nic Was nie ominęło.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *