Podcast Overdrive, odcinek 71 – Używany czy nowy?

Dzisiejszy podcast motoryzacyjny Overdrive poświęciliśmy dylematom. Redaktorzy Bartosz Ławski i Maciej „Pertyn” Pertyński, w siedemdziesiątym pierwszym odcinku podcastu Overdrive dyskutują co się bardziej opłaca – nowy samochód niższej klasy czy teoretycznie lepszy, ale używany? Import samochodów z drugiej, albo i trzeciej ręki rośnie. Z drugiej strony – czas oczekiwania na zakupione nowe auto bardzo się wydłużył. Warto jednak pamiętać, że nowy samochód, poza gwarancją, oferuje także wyższy poziom bezpieczeństwa, no i pochodzi ze sprawdzonego źródła. Oprócz tego, jak zwykle nie zabraknie tematów pobocznych. Zapraszamy do wysłuchania.

Podcast motoryzacyjny Overdrive | Odcinek 71 | Używany czy nowy?

Pozostałe odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj.

Możecie nas słuchać także na następujących platformach:

Spotify   Apple Podcasts   Google Podcasts  RadioPublic            

Jeśli podoba Ci się Overdrive i to co robimy, to możesz nas wspierać za pośrednictwem serwisu PATRONITE. Uzyskasz dostęp do dodatkowych materiałów i atrakcji. Dla wspierających fanów przewidujemy między innymi: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, własny blog na naszej stronie, gadżety, możliwość spotkania z naszą redakcją, uczestniczenie w testach. Zapraszamy zatem na nasz profil na PATRONITE.

One thought on “Podcast Overdrive, odcinek 71 – Używany czy nowy?

 • 8 października 2021 o 23:11
  Permalink

  Panowie nie rozumiem jak można porównywać nową Dacie Sandero do 15 letniego Passat B6 o przebiegu 0,5 mln km. Koszt Dacii to ok. 60 tys zł a tego trupa Passata to 6 tys zł.

  W cenie 60k pln można już kupić 4 letniego passat B8, który będzie wciąż nowoczesnym i bezpieczniejszym samochodem niż owa Dacia.

  Jestem równie wciekły na samochodowe graty na polskich drogach ale w ten sposób uprawiacie czysty populizm.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.